________________" Svou vlastní minulost poznáme až tehdy, když Jediný ve své smrti nepřestane žít.... "________________

Židé - část druhá

12. října 2007 v 22:44 | Wyrda |  Referáty

Jak Židé kradli v Egyptě hrnce a financovali Hitlera

Laureáti Nobelovi ceny: Muslimové 8 (včetně Arafata)
Židé 159
Počet obyvatelstva: Muslimové 1.4 miliardy
Židé 14 miliónů
Počet sebevražedných útoků: Muslimové 149
Židé 0
Za téměř všechno může Amerika a za úplně všecko můžou Židé.Jejich satanské činy a záměry neznají mezí, jak nám například prezentuje vědecké pojednání univerzitního vzdělance Dr.'Abd Al'-Azíz Al-Rantisi uveřejněné v týdeníku Al-Risala.Pod titulkem " Falešný holocaust:největší lži " se začíná větou, že sionisté, kteří vynikají ve falešné propagandě a matení médií, zaznamenali fenomenální úspěchy v překrucování faktů.
Například židovské organizace a asociace zažalovali u soudu slavného francouzského filozofa Rogera Garaudyho, který v roce 1995 publikoval knihu " Základní mýtus izraelské politiky " , v níž vyvrátil mýtus oněch falešných plynových komor se slovy: " tato idea není technicky proveditelná "…. Rovněž žalován byl britský historik David Irving a rakouský autor Gerd Honsik poněvadž napsal řadu článků, popírajících existenci plynových komor v nacistických koncentračních táborech.
Byli to sionisté, kteří ponukli nacisty, aby neměli Židy rádi a zacházeli s nimi nevlídně, to sionisté byli v pozadí mnoha nacistických vražd Židů.
Též se dozvídáme, že sionistické banky a monopoly nacisty financovali. V roce 1931 jim věnovali 15 mil. a dva roky poté, po Hitlerově nástupu dalších 126 mil. dolarů.
Existují důkazy o spolupráci Židů a nacistů. " Pod hlavičkou porovnávat sionismus s nacismem je urážkou nacismu " pan doktor tvrdí, že všechny nacistické zločiny jsou jen zlomkem hororů páchaných sionisty.
MEMRI ( the Middle East Media Research Institute ) - Tomuto zdroji rovněž vděčíme za lahůdku, kterou egyptskému týdeníku Al-Ahram Al-Arabi poskytl Dr.Nabil Hilmi, děkan právnické univerzity Al-Zaqaziq.
Skupina egyptských juristů ve Švýcarsku připravuje žalobu proti všem Židům světa za náhradu škody ve výši triliónů tun zlata, které Židé ukradli, když se v biblických dobách konal jejich exodus z Egypta.
Tehdy Egypťanům ukradli zlato, šperky, potřeby pro domácnost, ozdoby ze stříbra, oblečení a mnoho jiného, a za tmy v noci se vydali z Egypta. Židé jim ukradli oblečení a šperky, největší to kolektivní podvod, v celých dějinách.
Toto zřetelné okradení zdrojů z hostitelské země odpovídá morálce a charakteru Židů. Policejní vyšetřování zjistilo, že Mojžíš došel k závěru, že nelze dál žít v Egypťe, navzdory jim tam Egypťany poskytovány životním radostem, jak jen svědčilo o perverzním charakteru Židů.
Odešli v konvoji o počtu 600.000 zhruba 120.000 rodin. Byl to konvoj vagónů a dlouhá řada oslů s nákladem ukradených hodnot. Prošli pouští v úmyslu zmást faraónovu armádu, která jim byla na stopě. Posléze odpočívali, začali počítat ukradené zlato, a zjistily že mají 300.000 kg zlata.
Děkan posléze odmítá námitku že by snad po těch několika tisících letech šlo o nárok jaksi promlčený.
Nynější nárok v kolosální výši zdůvodnil kalkulací, že hodnota uloupeného lupu se každých dvacet let zdvojnásobila. K tomu připočítal pěti procentní úrok a už to máme 1.125 triliónů tun zlata (milion tun krát milion tun) .
Dále tvrdí: " kompromis by byl možný, dluh by se mohl splácet po příštích více než tisíc let, samozřejmě s dalšími úroky " .

Za tiskové chyby neručím

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama