________________" Svou vlastní minulost poznáme až tehdy, když Jediný ve své smrti nepřestane žít.... "________________

Zvířecí

13. října 2007 v 0:37 | Zvířátka :o) |  Vtipy
Pasou se dvě krávy.
Od jedné se ozve: "Bůůůůůůůůůů."
A druhá na to: "Teď jsem to chtěla říct."
Přijde hroch do nemocnice a má na hlavě žábu. Doktor se ptá, co se je za problém. A žába odpoví: "Aáále, něco se mi přilíplo k prdeli".
Do hospody přijde gorila a objedná si pivo.
"Jedno pivo, to máme 100 korun", praví barman.
Gorila zaplatí a napije se piva.
"Teda, moc goril k nám zrovna nechodí", poznamená barman.
"A vy se divíte", namítne gorila, "když chcete stovku za pivo?"
Hodně zpitej chlápek vejde do baru a poručí si panáka. Barman ho obslouží a ptá se, jestli by si pán nechtěl zahrát šipky. Tři šipky jen za dolar a když dá všechny do desítky, vyhraje zvláštní cenu. Opilec souhlasí. Bafne první šipku a trefí prostředek. Dá si dalšího panáka, na rozhoupaných nohou zamíří druhou šipku a zase trefa. Po dalších dvou panákách se sotva drží na nohou, ale třetí šipku taky trefí. Barman neví, co by mu dal jako cenu, tak sáhne do ozdobného terária a vytáhne jednu malou želvu. Opilec ji sebere a odchází. O tři týdny později se ten ožrala objeví v baru zase, pořádně zpitej zase začne hrát šipky, a zase třikrát trefí. Barman, trochu taky v náladě a docela bledě s penězma, neví, co by dal za cenu a ptá se: "Promiňte, ale co jste vyhrál posledně?" "Hovězí hamburger ve tvrdý housce!"
Dva maníky zasypala na horách lavina. Najednou ten jeden vidí, jak se k nim blíží ten záchranářskej pes, bernardýn se soudkem. A tak říká tomu druhému: "Hele, nejlepší přítel člověka." "No jo, a nese ho pes."
Chlápek přijde do baru a v ruce drží malou želvu. Ta je šíleně potlučená. Jedno oko má namodralé, dvě nohy zafačované a celý krunýř omotaný lepící páskou. Hospodský se chlápka ptá, co s tou želvou je.
"Nic. Tahle želva je akorát hrozně rychlá. Schválně, dáme závod o stovku, váš pes a moje želva. Zaveďte svého psa na jeden konec sálu, jděte na druhý a zavolejte ho. A moje želva tam bude dřív, než váš pes."
Hospodskému se to zdá zajímavé, tak si plácnou. Postaví svého psa na jeden konec sálu, dojde na druhý a hvízdne. Jenže chlápek najednou vzal svoji želvu do ruky a hodil ji přes celou místnost k hospodskému a povídá:
"Říkal jsem, že tam bude dřív, než ten pes."
Hodí chlap šílenou šavly do křoví, pak druhou a po ni třetí. Za chvíli vyleze strašně poblitá kočka a chlap ji povidá: "A KDE JSEM TEBE SEŽRAL ???"
Na břehu řeky sedí zhulenej zajíc, připlave k němu bobr a ptá se: "Nazdar zajíci, hele, co je s tebou, že seš tak vysmátej?" "Co by? Hulim si tu trávu a jsem v pohodě. Dej si taky, musíš to pořádně natáhnout, podplavat na druhou stranu řeky, vynořit se a vyfouknout. Pak na tom budeš jako já." OK, bobr si pořádně šlukne, podplave řeku a když se na druhé straně vynoří, tak je taky zhulenej na drát. Příjde k němu medvěd a povídá: "Čau bobře, cos dělal, že seš takhle v pohodě a pořád se směješ?" "Ale, pohoda, doplav si na druhou stranu, tam je zajíc a hulí trávu. Dej si od něj a budes taky v pohodě." Medvěd tedy přeplave řeku a když vyleze na bžeh, zajíc na něj vyvalí oči a křičí: "Ty vole, bobře, už vyfoukni!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni

Klik

Komentáře

1 Jitullepunx Jitullepunx | Web | 4. prosince 2007 v 15:00 | Reagovat

No tak ty jsou skvělý :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama